P. Shine - japonská péče na přírodní nehty
 

Japonská manikúra P-Shine je způsob jak si udržet krásné a zdravé nehty. Princip této manikúry je v podstatě leštění nehtů. Na první pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

 Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. Manikura P-Shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.

P-Shine by si rozhodně měly nechat aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. 

Tato manikúra je vhodná pro ženy i muže.

 

 

Přednosti P-Shine manikúry

dlouhodobý účinek
 nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
větší pevnost nehtu
větší pružnost nehtu
 nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
prevence proti lámání a třepení nehtu

 Tady si můžete prohlédnout, jaký "zázrak" japonská manikúra P-Shine dokáže.

Prohlédněte si nehty klientky zničené akrylem ve vietnamském nehtovém studiu

 

1. Fotografie ukazuje nehty po první aplikaci P-Shine

2. Fotografie ukazuje nehty po třetí aplikaci P-Shine

3. Fotogafie ukazuje nehty po necelých třech měsících připravené na gelové nehty

4. Fotografie po aplikaci gelových nehtů, prodloužení bez tipů